Teknik Servis

Pc tamiri

Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış her marka model Bilgisayar tamiri yapılmaktadır. Buna ek olarak Bilgisayar’larınızda oluşabilecek tüm yazılımsal sorunlarda’da destek vermekteyiz.

Laptop tamiri

Konusunda uzman teknik ekibimiz sizlere en hızlı şekilde hizmet verebilmek için arızalı notebooklarınıza doğru teşhisi koyarak gerekli bilgiyi vermektedir.
Ücretsiz laptop arıza tespiti yapılmakta ve müşteri onayı alındıktan hemen sonra notebook onarımına geçilmektedir. Notebook servis sürecimiz ise üründeki arızanın durum ve ciddiyetine göre 1 ila 3 iş günü arasında değişmektedir.

Yedek parçası konusunda tam donanımlı olan firmamız, istanbul dışı müşterilerinede hizmet vermektedir. arızalı cihazlarınızı kargo ile bize ulaştırabilirsiniz.

Projeksiyon Montajı

Firmamız sektöründe uzun zamanlı tecrübelere sahip olup projeksiyon montajı alanında da sizlere çözümler sunmaktadır. Montaj ekibimiz istanbul ve genelinde hizmet vermektedir. Projeksiyon Montaj ekibimiz mekanınıza yönelik özel çözümler sunmaktadır. Cihaz konumu, Cihaz mesefasi, Perde ebatı gibi bir çok sorularınıza cevap verebilmektedir. Okullar, dershaneler, işyerleri, seminer ve toplantı salonları, oteller, sinemalar, alışveriş merkezleri, devlet kurumları, askeriyeler gibi bir çok mekanda projeksiyon kurulumu yapmaktayız.

Veri Kurtarma Hizmetimiz

Her türlü hard disk (IDE, SATA, SCSI, notebook), microdrive, floppy disk, CD/DVD/BlueRay, USB Flash bellek, RAID, NAS, SAN, iomega ZIP/JAZZ/REV drive, DAT, DLT, LTO, bellek kartları (SD/Compact Flash, xD, MMC, Smart Media, Memory Stick) üzerinden veri kurtarma, veri kopyalama, veri silme, bilişim suçlarına yönelik veri araştırma (forensics) ve şifre çözme işlemleri yürüten şirketimiz, bu alanda var olan tüm yeni teknolojileri başarıyla kullanmaktadır. Veri kurtarma amacıyla disklerin tozsuz ortamda açılmasını sağlayan temiz oda (cleanroom) teknolojisini kullanıyoruz. Ülkemizin bu alanda yurt dışına olan bağımlılığını ortadan kaldıran Veri Kurtarma Hizmetleri, uzun yıllardır Türkiye’nin önde gelen holding, şirket, üniversite ve birçok devlet kuruluşunun kritik verilerini kurtarmıştır.
Üzerine veri kaydedilen her türlü ortam, işletim sistemi ve dosya sistemleri üzerinde veri kurtarma, veri silme, veri kopyalama, veri klonlama, şifre çözme ve veri analizi (forensics) hizmetleri sunan profesyonel ekibimiz, bu alanda uzun yıllar eğitim görmüş ve tecrübe sahibi uzmanlardan oluşmaktadır.
Sadece başarılı işlerden ücret alma prensibi ile çalışıyoruz: Verilerinize ulaşmak mümkün değilse, analiz için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor.
Bu alanda yapmış olduğumuz teknolojik yatırımlar, sürekli olarak alınan eğitimler ve yurtdışındaki laboratuvarlarla yapmış olduğumuz işbirliği sayesinde yanmış, yere düşmüş, çizilmiş, zarar görmüş, bozulmuş ve genel olarak zarar görmüş tüm disklerden ve diğer ortamlardan dahi veri kurtarma imkanımız mevcuttu